Časté dotazy

Stížnosti Objednatelů jsou vyřizovány na e-mailové či poštovní adrese Poskytovatele, v případě, že dojde mezi Objednatelem a poskytovatelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze Smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může Objednatel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká  obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869, e-mailová adresa: adr@coi.cz, internetová adresa: www.adr.coi.cz, Objednatel může též využít platformu pro řešení sporů online, která je zřízená Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

Pokud to bude v mých silách, můžeme vše po domluvě vyměnit. Pokud by nebyla velikost na skladě, můžeme objednat v další várce (bohužel s delší časovou prodlevou).

Ano, jakmile se doprodá většina oblečení z první várky, bude se objednávat nová i s nějakými novinkami. Pokud máte zájem o něco konkrétního (barva,velikost, druh), prosím o napsání.

Veškeré informace máte v popisku u události. Částka, která je uvedená jako první platba a kterou při objednávce platíte, je záloha. Další část (doplatek) se platí až před konáním akce. O všem budete informováni v emailu. Jaký je doplatek najdete v popisku události.

Ve Studiu Life na adrese Horova 38 v Brně Žabovřeskách. Prosím o nahlášení doby vyzvednutí.

Nákupní košík
Přejít nahoru