Fitoffice

Je cvičící program zaměřený na rady a triky jak správně zvládat sedavé zaměstnání. 
Čekají vás kompenzační cviky na nejrizikovější oblasti jako jsou krk, ramena, zápěstí, kyčle a převážně záda. Naučíte se efektivně protahovat, zdravě sedět i odbourávat zažité stereotypy. 

O Fitoffice

V práci sedíme někdy i více než 8 hodin – představte si, že celých 8 hodin sedíte s nohou za hlavou. Tyto dvě pozice můžeme lehce srovnat, protože jsou obě dvě pro naše tělo stejně nepřirozené. Tak proč se zbytečně trápit ? I za stolem můžete sedět správně a hlavně se u toho cítit dobře. Ve Fitoffice se to společně naučíme.

Pro malé i velké firmy, které chtějí zlepšit svým zaměstnancům pracovní podmínky a tím zvýšit efektivitu práce i dobrou náladu v kancelářích. Doporučuji i podnikatelům na volné noze, kteří tráví spousty hodin u počítače nebo mobilu.

Žádné, cvičit můžeme kdekoli. Jednoduché cviky lze provádaět v kanceláři, v kavárně nebo i v sedě za volantem, když zrovna stojíte v koloně. V rámci kanceláře není potřeba velký prostor, stačí  vaše židle a za stolem max půl metra prostoru. Vzhledem k nenáročnosti cvičení není potřeba sportovní oblečení ani boty. 
Rada navíc: Zkuste do cvičení zapojit celý tým a společně si krátce zacvičte v zasedací místnosti.

80% lidí trpí bolestí zad, velká část z nich končí na rehabilitacích a někteří musí dokonce ukončit pracovní poměr. Pokud zařadíme preventivní opatření, ušetříme si spoustu bolesti i času. Budeme mít více energie,práce bude kvalitnější a budeme se schopni soustředit delší dobu.

Pravidelné Fitoffice ve vaší firmě
– aktuálně mám zcela zaplněné všechny kapacity
Jednorázové semináře
– praktické semináře na vybraná témata v rámci Dnů zdraví, konferencí nebo workshopů pro zaměstnance 
– více informací viz níže
Online programy
– připravují se

joga na židli

Semináře Fitoffice

jogaupc

Online PROGRAM

Ceník

Semináře :

V rámci Brna

7 000 / 15 000,-

Cena je za kompletní seminář pro celou skupinu 5 - 15 lidí s tišněnými skripty , zapůjčením pomůcek a dopravy. Cena je odvozena dle času a požadovaných detailů.

Po celé ČR

20 000,-

K ceně se započítá doprava a ubytování v dané lokalitě.

Detaily :

Ukázkový na 2 hodiny
Základní na 3 hodiny
Podrobný na 4 hodiny

Online PROGRAM

 

více informací v sekci Fitoffice online

možnost zakoupení na eshopu

Nákupní košík
Přejít nahoru