Fitoffice

Je cvičící program zaměřený na rady a triky jak správně zvládat sedavé zaměstnání. 
Čekají vás kompenzační cviky na nejrizikovější oblasti jako jsou krk, ramena, zápěstí, kyčle a převážně záda. Naučíte se efektivně protahovat, zdravě sedět i odbourávat zažité stereotypy. 

O Fitoffice

V práci sedíme někdy i více než 8 hodin – představte si, že celých 8 hodin sedíte s nohou za hlavou. Tyto dvě pozice můžeme lehce srovnat, protože jsou obě dvě pro naše tělo stejně nepřirozené. Tak proč se zbytečně trápit ? I za stolem můžete sedět správně a hlavně se u toho cítit dobře. Ve Fitoffice se to společně naučíme.

Pro malé i velké firmy, které chtějí zlepšit svým zaměstnancům pracovní podmínky a tím zvýšit efektivitu i dobrou náladu v kancelářích.  Pokud je firma větší, střídáme za sebou jednotlivé skupinky.

Žádné, cvičit můžeme kdekoli. Cvičí se po skupinkách 5 – 10 osob v jedné kanceláři nebo zasedací místnosti. Není potřeba velký prostor, stačí pro každého židle za stolem a za židlí max půl metra prostoru. Vzhledem k nenáročnosti cvičení není potřeba sportovní oblečení ani boty. Hudba i pomůcky budou zajištěny.

  • Kurz Fitoffice– za 5 týdnů postupně probereme ty nejrizikovější oblasti pokaždé s jinou pomůckou, lekce trvá vždy 30 minut a je tématicky zaměřená. Možnost pokračování v pravidelném kurzu nebo vyzkoušení jednorázové lekce
  • Semináře Fitoffice – jednorázové školení na různá témata Fitoffice, výběr z několika časových i tématických možností

Semináře

Každý seminář je zaměřený na jedno ze 7 témat: Kompenzace sedavého zaměstnání, Zdravá záda u pracovního stolu, Ergonomie pracovního místa a další. 

Kurz

Oproti seminářům se postupně věnujeme více tématům. Kurz se skládá z několika kratších lekcí. V každé firmě se domlouvám přímo na míru. 

Ceník

Semináře

Pro malé firmy

(okolo 10 osob, Brno )

ukázkový - 2 hod.-> 4 000,-  základní - 3 hod.-> 5 000,- intenzivní - 5 hod.-> 8 000,-

Pro větší firmy

( V rámci celé ČR)

denní seminář 15 000,-

Kurzy

Ukázková lekce Fitoffice
Základní kurz Fitoffice
Fitoffice pravidelný kurz

Online lekce

 Skype/Zoom – 30 minut – 450,-

-> cz nebo basic english

Důležité informace :
Každý zákazník je jiný a tak ráda nabídku vytvářím přímo na míru v různých variantách, nebojte se napsat. Proto jsou zde ceny pouze orientační,.

Pokud si objednáváte seminář Fitoffice a máte k dispozici prostor – cena je pro celou skupinku dohromady.

Nejsem plátce DPH, faktury vystavuji na platbu převodem .

E-book o kompenzaci sedavého zaměstnání

Napsáním svého e-mailu souhlasíte s uchováním osobních údajů a zasílání výše uvedeného dle zákonů GDPR.
1x za měsíc vám přijdou nové články, videa a další novinky. Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro oslovení s nabídkou produktů a služeb Karoliny Jarošová se sídlem Hvozdecká 565, Veverská Bítýška 664 71, IČO: 06705642.Tento souhlas je platný po dobu 5 let od jeho udělení. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Informace o zpracování osobních údajů, které obsahují práva vztahující se ke zpracování údajů včetně práva na omezení marketingu a podmínky na ochranu práv, najdete na https://myfitnesslife.cz/podminky- ochrany-osobnich-udaju/.
Scroll to Top