divider-free-img.png

Cvičící videa

8 videí  pro zdravé sedavé zaměstnání, díky kterým se budete v kanceláři i doma cítit lépe. Najdete v nich protažení,  posílení, dechové techniky a tipy do kanceláře. Tento projekt vznikl ve spolupráci se společností T-mobile.

Protažení krční páteře za počítačem

První díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Začínáme s protažením a posílením krční páteře. Bolí vás za krkem? Máte kulatá záda a bolavá ramena? Vyzkoušejte 🙂 Krátké a jednoduché cviky za počítačem, které můžete provádět každý pracovní den.

Cvičení pro zdravá záda

Druhý díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Protažení krční, hrudní i bederní páteře. Vyzkoušejte si krátké cvičení, které můžete dělat každý den za svým pracovním stolem. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Protažení zápěstí a paže

Třetí díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Protažení a mobilizace zápěstí je dobrá prevence proti karpálnímu tunelu. Procvičíme si i prsty, ramena a celé paže. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Protažení se židlí

Čtvrtý díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Protažení se židlí, které můžete provádět v práci, doma nebo při dlouhém cestováním. Zkuste si zacvičit vždy, než se posadíte za svůj pracovní stůl. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Dechové techniky

Pátý díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Jak se prodýchat, uklidnit, uvolnit doma nebo v práci? Vyzkoušejte si tento jednoduchý návod na rozdýchání celého těla. Správný dech má velký antistresový efekt a nespočet dalších benefitů. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Automasáže

Šestý díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Jak se namasírovat během práce? Trpíte bolestí hlavy, zatuhlým krkem nebo zkráceným trapézovým svalem? Zkuste si společně se mnou uvolnit ramena, krk a záda. Je to rychlovka, která má spoustu benefitů. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Jak na podpatky a boty aneb funkční chodidlo

Sedmý díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Jak správěn pracovat s chodidlem? Jde to i v kanceláři? Zvládnete uvolnit prsty i nárt? Vzykoušejte tohle cvičení pro správnou funkci chodidla. Je to rychlovka, která má spoustu benefitů. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Jóga u počítače

Poslední díl našeho Fitoffice projektu pro zdravé sedavé zaměstnání. Jak správě dýchat, sedět nebo se protáhnout za počítačem? Dá se dělat jóga i při sedavém zaměstnání? Vyzkoušejte tuto krátkou lekci a zkuste ji zařadit do svého pracovního režimu. Ideální kompenzace a protažení při sedavém zaměstnání.

Scroll to Top